Par mums

Par mums

Par Sumata AB

"SUMATA" AB ir bīstamo kravu pārvadājuma uzņēmums, kurš iesāka savu darbību Latvijā 1995.gadā un šobrīd attīsta savu darbību arī Zviedrijā.

Zviedrijā uzņēmums tika dibināts 2015.gadā un šobrīd nodrošinam kravu piegādes gan ar Zviedru standartizētām kravas automašīnām, gan ar eiropas standaru kravas automašīnām. Esam uzticams partneris saviem klientiem, par ko liecina ilggadējā proffesionālā pieredze bīstamo kravu (ADR) pārvadājumos. Piedāvājam visu veidu degvielas pārvadājumus visā eiropā kā arī loģistikas pakalpojumus pēc nepieciešamības. Nodrošinam komandu, kurā strādā proffesionāli specialisti ar illgaadēju pieredzi bīstamo kravu pārvadājumos..

Starptautiskie kravu pārvadājumi

Mēs saviem klientiem piedāvājam gan starptautiskos, gan iekšzemes auotransporta kravu pārvadājumus.

Pateicoties zinošiem, pieredzējušiem un uzticamiem darbiniekiem, mēs nodrošinām augstu pakalpojumu kvalitāti un uzņemamies atbildību par drošu un klientu vēlmēm atbilstošu kravas piegādi, piedāvājot stabilas un kvalitātei atbilstošas pārvadājuma cenas.Uzņēmums ir atvērts dažādām sadarbības iespējām, par ko liecina līdzšinējā pozitīvā pieredze bīstamo kravu pārvadājumos.

Iekšzemes pārvadājumi:

Vieicam bīsatmo kravu pārvadājumus Zviedrijas teritorijā ar smagajām automašīnām (autovilcieni), kuru pilna masa ir 60 tonnas. Cenšamies pielāgoties visām klientu vēlmēm, un būt elastīgiem savā darbības jomā..

Kreditvardig
Latviešu